شهربازی یکی از خواسته‌های اصلی مردم بندرعباس است

شهربازی یکی از خواسته‌های اصلی مردم بندرعباس است

شهردار بندرعباس گفت : شهربازی یکی از خواسته‌های اصلی مردم بندرعباس است و همه مجوزها و استعلامات گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان ، پنجاه و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس با حضور شهردار بندرعباس و جمعی از مدیران شهرداری با دستور کار صورت جامع درآمد و هزینه ۶ ماهه اول ۱۴۰۱ شهرداری بندرعباس ، نحوه سرمایه گذاری پروژه شهربازی بندرعباس ، تفاهمنامه خواهر خواندگی بندرعباس با شهر بندری کورینتو نیکاراگوئه و اختصاص بودجه به مبلغ ۷ میلیارد تومان در پی تفاهمنامه سه جانبه بین استانداری هرمزگان ، شهرداری بندرعباس و دادگستری هرمزگان جهت کمک به احداث ساختمان دستگاه قضایی در شهر بندرعباس برگزار شد.

مهدی نوبانی در این جلسه با تقدیر و تشکر از همراهی اعضای شورای شهر با شهرداری بندرعباس بیان کرد : رسیدن به یک شهر پیشرفته، مستلزم داشتن امکانات و همکاری تمامی شهروندان و مسئولان آن شهر است و شهر بندرعباس با توجه به رشد جمعیت و افزایش وسعت، نیازمند توسعه زیر ساختهای شهری است.

شهردار بندرعباس گفت : شهربازی یکی از خواسته‌های اصلی مردم بندرعباس است وهمه مجوزها و استعلامات گرفته شده است و طرح اولیه و جانمایی دستگاه‌ها نیز آماده شده است.

وی افزود : امیدواریم بتوانیم با همراهی و همکاری همه نهادها و دستگاه های اجرایی شاهد توسعه روز افزون شهر بندرعباس باشیم و بهترین خدمات به شهروندان ارائه کنیم.

گفتنی است ، در این جلسه همه درخواست های ارسالی از شهرداری با رای گیری اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس مصوب گردید.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار هرمزگان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار هرمزگان

    اخبار برگزیده