در راستای عدالت در سلامت گام بر می داریم

 در راستای عدالت در سلامت گام بر می داریم

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: دانشجویان از اقشار مهم در دانشگاه هستند که نقش مهمی در حوزه سلامت دارند.

به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان ، دکتر غلامعلی جاودان درآیین معارفه خود به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به نقش دانشجویان در دانشگاه افزود: همه نگاه ما به دانشجویان، نگاه فرزند و والدینی است که هر ۳ هزار دانشجو با گرایش‌های مختلف را در برخواهد گرفت.

جاودان  ابراز داشت : در زمینه توسعه و ارتقا مسائل فرهنگی، رفاهی و سیاسی، اجتماعی دانشجویان برنامه‌های خوبی داریم و در این مسیر از ظرفیت همه دانشجویان، اساتید، کارکنان در مسیر رشد و تعالی دانشجویان بهره خواهیم برد.

وی در بخشی از سخنانش با اشاره به ظرفیت موجود در استان هرمزگان برای توسعه گردشگری سلامت ، مطرح کرد : گردشگری سلامت با بهره‌مندی از ظرفیت بسیار ارزشمند بخش خصوصی می تواند موجب ارتقا سلامت در استان ‌شود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان همکاری، همفکری و استفاده از ظرفیت همه صاحبنظران حوزه سلامت را یکی از اولویت‌های کاری خود در این دوران عنوان کرد و ادامه داد: حوزه سلامت یک حوزه فرا دانشگاهی است و باید همه سازمانها، نهادهای مردمی، نهاد های خیرین و... در این مسیر یاری‌گرمان باشند تا بتوانیم به جایگاه واقعی سلامت در استان برسیم.

جاودان خاطر نشان کرد: براساس سند تحول دولت مردمی(سلامت اجتماعی و خدمت به مردم مناطق کمتر برخوردار) همه تلاش‌ها در مسیر عدالت در سلامت خواهد بود و با این نگاه گام بر می داریم.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار هرمزگان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار هرمزگان

    اخبار برگزیده