به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست ویدئو کنفرانس ستاد انتخابات هرمزگان که با حضور فرمانداران استان برگزار شد، گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات پیش رو، باید تمامی مشکلات و نواقص در بعد سخت افزاری و نرم افزاری احصاء و مرتفع گردد.

وی با اشاره به انجام الکترونیک برخی از مراحل انتخابات خاطر نشان کرد: کلیه فرمانداران در موعد مقرر نسبت به ترمیم و گسترش زیرساختهای مخابراتی و رفع اشکالات در حوزه آی تی اقدامات لازم را انجام دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان تصریح کرد: بمنظور احصاء مشکلات احتمالی، قبل از برگزاری انتخابات در موعد مقرر، فرمانداران بطور مستمر ضمن بازدید میدانی از شعب پیشنهادی اخذ رای، کاستی های موجود را برطرف سازند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم اطلاع رسانی جامع و بموقع اخبار انتخاباتی خاطرنشان کرد: بزودی سایت انتخابات استان آغاز بکار خواهد کرد.

اکرمی همچنین با اشاره به فعالیت سایت های بدون مجوز گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به ساماندهی و همچنین تذکر به متولیان اینگونه سایت ها اقدام کند.

وی افزود: فعالیت افراد در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی با محوریت فعالیتهای انتخاباتی به دقت رصد و با افراد متخلف برخورد خواهد شد.