به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، دکتر جاسم جادری در دیدار با اعضای شورای اسلامی استان هرمزگان با اشاره به جایگاه مهم شوراها در سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید، عنوان کرد: بنده نیز به طور مرتب با شوراها جلسه دارم و از نظرات اعضای شوراها استفاده می کنم و اعتقاد دارم نظرات اعضای شوراها به ما در رفع مشکلات مناطق مختلف کمک می کند.

وی ادامه داد: اگر مصوبات و عملکرد شوراها قانونی و منطقی باشد، کار آنها نتیجه بخش و برای مردم مفید و موثر خواهد بود.

استاندار هرمزگان افزود: اعضای شورا باید دقت زیادی روی کارهای خود داشته باشند و اجازه ندهند، عده ای از شوراها برای منافع شخصی خود استفاده کنند.

جادری با بیان اینکه برگزاری دو انتخابات مهم را در پایان سال جاری در پیش داریم، اظهار داشت: شوراها باید مراقب باشند که در انتخابات متهم به جانبداری نشوند و کسی از امکانات و موقعیت شوراها سواستفاده نکند.

وی سیاست دولت یازدهم را عقلانیت و اعتدال و تدبیر دانست و تصریح کرد: این دولت مشکلاتی همچون بدهکاری و تحریم، مشکلات مسکن مهر، آبرسانی و کمبود جاده ها را از گذشته به ارث برد اما در طی دو سال گذشته با وجود درآمد کم، کارهای بزرگی برای رفع مشکلات انجام داده است.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با بیان اینکه ما معتقدیم توسعه هرمزگان از طریق ایجاد زیربناها صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: بر همین اساس بیشتر به دنبال ایجاد زیربناهایی همچون آب شیرین کن ها و نیروگاه های تولید برق در استان هرمزگان بوده ایم.

جادری همچنین به حمایت دولت از سرمایه گذاری بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: با وجود ظرفیتی که در استان هرمزگان وجود دارد باید در جهت توسعه استان بکوشیم.