به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، در این دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان گزارشی از سفر اخیر مقام عالی وزارت گودرزی و معاونین وزیر به استان هرمزگان و نتایج ارزنده این سفر به استحضار استاندار و ریاست شورای عالی ورزش استان رساند و از استاندار خواست با توجه به تنگنها و مشکلات مالی ورزش استان و تصویب قانون مبنی بر یک درصد کمک به امر ورزش که 40 در صد آن جهت ورزش همان دستگاه و30 در صد جهت ورزش دانش آموزی و 30 درصد جهت اداره کل ورزش و جوانان می باشد در خواست نمود که استاندار دستور دهند که مدیران کل دستگا های اجرایی از این قانون استقبال نمایند و همکاری لازم درجهت توسعه ورزش استان و رفع تنگنها های مالی هیتهای و باشگا ههای ورزشی به عمل آورند .

متولی ورزش استان همچنین پیرامون مسایل و مشکلات باشگاههای آلومینیوم و آذرخش و سایر تیمهای شرکت کننده در لیگ کشوری مطالبی بیان نمود و خواستار ارائه راهکارهای کمک به رفع این مشکلات گردید .

جادری استاندار هرمزگان ضمن تشکر از فعالیتهای اداره کل ورزش و جوانان استان عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان را بسیار رضایت بخش و قابل تقدیر دانست و از زحمات متولی ورزش استان و همکاران ایشان تشکر قدردانی کرد .

وی قول داد که به هر طریق ممکن در مورد وصول یک در صد کمک به ورزش استان اقدام نماید و ورزش را مناسب ترین و با ارزش ترین مسئله در جهت سالم سازی جامعه و پر کردن اوقات فراغت مردم دانست و باید همه به امر ورزش کمک نمایند .

متولی ورزش استان همچنین پس از این دیدار با صالح دریانورد ریس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به طورجداگانه دیدار نمود و از ایشان در خواست نمود که اعتبارات بیشتری به امر ورزش و کمک به هیتهای ورزشی و باشگاههای ورزشی استان اختصاص دهند زیرا تنگناها و مشکلات ورزشی بسیار زیاد و نیازبه حمایت مسولین استان دارد .

دریانورد از کارشناسان این سازمان خواست که راهکارهای لازم جهت کمک به زیر ساختهای ورزشی را آماده نمایند تا در جلسه آینده کمیته برنامه ریزی اقدام گردد.