به گزارش خبرگزاری برنا در بندرعباس، در جلسه مدیران آموزش وپرورش مناطق مختلف هرمزگان، محمد قویدل مدیرآموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس به پاس تلاش های شبانه روزی، پیگیری های دلسوزانه، همت بلند در برطرف نمودن موانع و مسائل تحصیلی و ساخت و تجهیز مدارس توسط مجموعه آموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس از دست معاون وزیر لوح تقدیر دریافت کرد.

محمد قویدل مدیرآموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس گفت: آموزش وآموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس با جمعیت بالغ بر 70 هزار دانش آموز،بیش از پنج هزار فرهنگی، 600 آموزشگاه به عنوان یکی از بزرگترین نواحی کشور محسوب می شود.

وی با بیان اینکه فاصله دورترین مدرسه این ناحیه به 170کیلومتر می رسد افزود:پراکندگی مدارس حوزه ناحیه یک بندرعباس و دوری آنها کار خدمات رسانی و پیگیری را با مسائل و مشکلاتی روبرو ساخته است ولی با تلاش بیشتر و نگاه دلسوزانه ترمجموعه اداری ومدیران مدارس ،بسیاری از مسائل  برطرف شده است .

به بیان قویدل،سازماندهی و صدور بیش از پنج هزار فرهنگی در حوزه های آموزشی،پرورشی،خدماتی و اداری، رسیدگی به موضوع نقل و انتقالات ،تجهیز مدارس ،ساخت و تأمین کلاس های درس،توزیع کتب درسی ،رنگ آمیزی و آماده سازی محیط آموزشی مدارس در مناطق شهری و روستایی از مهمترین بخش های کاری آموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس بود که به گفته تمامی بازدید کنندگان وزارت مطلوب و عالی ارزیابی شده است.