به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، مدیر کل کمیته امداد استان در خصوص عملکرد این نهاد در حوزه های اشتغال ، فرهنگی و آموزشی به ارائه گزارش پرداخت .

مرتضی موصلی با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال در راستای توانمندسازی و در نتیجه خودکفایی مددجویان  خاطر نشان کرد : در سال گذشته به همت همکاران امدادگر و کمک های خیران اشتغال مددجویی در زمینه های کشاورزی ، صنایع تولیدی و دریایی به نحو احسن انجام شده است .

وی افزود : در سال 94 زمینه اشتغال مددجویان در عرصه های غواصی ، ملوانی ، طرح های پرورش زنبور عسل ، ماهی و میگو ، شتر مرغ و قارچ ایجاد شده است .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان گفت : همچنین برای خودکفایی مددجویان تعدادی تراکتور و تاکسی از محل اعتبارات قرض الحسنه بانکی و منابع امدادی  به آن ها واگذار شده است .

 ذوالقدرنماینده ی مردم میناب و رودان نیز در نشست تخصصی مدیران امدادی  گفت: دستگیری از فقرا و ضعفا امری فراتر از وظیفه های تعریف شده می باشد و زمینه ساز خیر و برکت برای آن ها است .

هاشمی تختی نماینده مردم بندرعباس ، حاجی آباد ، قشم ، خمیر  در مجلس شورای اسلامی در این نشست ضمن قدردانی از تلاش های امدادگران کمیته امداد یادآور شد : ما نمایندگان برای تحقق منافع استانی با هم هماهنگ و هم دل هستیم و از تمامی ظرفیت های منطقه برای توسعه ، پیشرفت و آبادانی هرمزگان استفاده می کنیم .