به گزارش خبرگزاری برنا در بندرعباس، احمد پویافر فرماندار بندرعباس در دیدار با اعضاء خانه کارگر اظهار داشت : باتوجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی تحت عنوان اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل و خط مشی دولت تدبیر و امید ، همگی باید در جهت ایجاد اشتغال مولد در سطح شهرستان تلاش نمایم .

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرعباس بیان داشت : کارگران افتخار عرصه اقتصادی کشور هستند .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در ایران اسلامی کار ، کارگر و حقوق انسانها از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، گفت : قانون کار نظام جمهوری اسلامی را یکی از مترقی ترین قوانین در کشور از لحاظ روابط کارگر وکارفرما دانست .

احمد پویافر با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر توسعه کارآفرینی تصریح کرد: یکی از راههای موفقیت و توسعه کارآفرینی، داشتن روحیه جمعی است چرا که کارگران نقش موثری در روند توسعه و پیشرفت کشور دارند و اگر کارگران کار را به خوبی انجام دهند موجب ترقی جامعه میگردد .

وی ادامه داد : کارگران نقش عمده ای در پیروزی انقلاب اسلامی بر عهده داشتند و هم اکنون نیز در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی تلاش می کنند .

پویافر اذعان داشت: شرایط فعلی کشور و سیاستهای دولت آرامش را به فضای جامعه به ارمغان آورده و دستگاههای اجرایی در حل فصل مشکلات کارگری با نگاهی جامع و رعایت وضعیت کارگر و کارفرما تلاش کنند .

وی همچنین سعی در راستای ایجاد امنیت شغلی کارگران را از اهداف اصلی دولت بیان کرد و افزود: امروز تلاش دولت ایجاد و حفظ فرصت های اشتغال در کشور است و در حال حاضر با توجه به تحریم های صورت گرفته نسبت به نظام جمهوری اسلامی بخصوص در عرصه اقتصادی، فراهم ساختن فرصت های توسعه همراه با ارتقای کیفیت محصولات تولیدی ضروری می باشد .

شایان ذکر است فرماندار بندرعباس از اعضای خانه کارگر تشکر و قدردانی نمود .