به گزارش خبرگزاری برنا در رودان؛ کورش نیک طبع در جلسه شورای ترافیک شهرستان رودان از ممنوع بودن هرگونه افزایش نرخ کرایه مسیرهای برون شهری خبر داد و افزود: افزایش 15 درصدی نرخ کرایه از 25 اسفند 94 تا 15 فروردین 95 صورت گرفته است و مطابق با دستور العمل استانی پس از این تاریخ هرگونه افزایش کرایه وجاهت قانونی ندارد.

معاون فرماندار رودان خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی مناسب در راستای حفظ شان و جایگاه مسافران مسیر رودان به بندرعباس نسبت به ساماندهی ایستگاه مسافران این مسیر تلاش شود و از واگذاری این امر به شهرداری رودان خبر داد.

نیک طبع تصریح کرد: برای کاهش حوادث رانندگی در برخی از معابر شهری رودان با انجام کار کارشناسی برخی از سرعت گیری ها حذف و یا رنگ آمیزی شود.

وی در ادامه افزود: مراحل کار بازسازی میدان مرکزی شهر رودان نیز طی دو ماه انجام و تکمیل خواهد شد و با تلاش شهرداری رودان این پروژه در زمان کوتاهتری به بهره برداری می رسد.

نیک طبع از مشخص شدن حوزه اسحفاظی محدوده شهر و خدمات شهری با مدیریت پلیس راهور و پلیس راه خبر داد و گفت: با انجام این کار محدوده های ارائه خدمات و پوشش مسیر های پلیس راهور و پلیس راه معین می شود.

معاون فرماندار رودان بیان داشت: در جهت مدیریت ترافیکی با پیگیری شهرداری رودان نسبت به نصب دروبین های طرح ترافیک در شهر رودان اقدام خواهد شد.

کورش نیک طبع در پایان از همکاری ادارات عضو شورای ترافیک شهرستان رودان با پلیس راهور و پلیس راه در طرح ترافیک ایام تعطیلات سال نو قدر دانی کرد.