به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، عباس امینی‌زاده در حاشیه ضیافت افطاری که با حضور فرمانده انتظامی و معاونت این نیرو، نماینده ولی‌فقیه در فرماندهی انتظامی استان، روسای پلیس استان و همچنین اعضای شوری معاونین شهرداری بندرعباس برگزار شد، اظهار کرد: تعامل بسیار خوبی بین مجموعه شهرداری بندرعباس و نیروی انتظامی استان برقرار است.

وی با اشاره به اینکه ارتباط میان این دو نهاد منشاء بسیاری از خدمات به شهروندان است، افزود: یکی از مهترین ارکان حفظ امنیت و آرامش در جمهوری اسلامی ایران، نیروی انتظامی است.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه این نیرو در انجام وظایف خود تمام همت خود را صرف حفظ امنیت و آرامش در جامعه کرده است، خاطرنشان کرد: تلاش نیروی انتظامی در تولید امنیت، فرهنگ‌سازی و آگاهی‌بخشی جامعه در قبال حاکمیت قانون و صیانت از ارزش‌های اخلاقی و هنجارهای اجتماعی و به ویژه جلب مشارکت مردمی در این راستا بیانگر موفقیت این نیرو در بکارگیری هوشمندانه منابع فکری و ساختاری خود در اجرای مأموریت‌های محوله بوده است.

امینی‌زاده به برخی از مسائل شهر در حوزه مسائل انتظامی و ترافیکی اشاره و از همکاری خوب مجموعه انتظامی و راهور در راه فرآیند دسترسی به ایجاد نظم هرچه بیشتر تقدیر کرد.