به گزارش خبر گزاری برنا در هرمزگان، روح‌ا... مرادی‌زاده در این جلسه اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرداری نهادی خودکفاست و درآمدها و هزینه‌های جاری جهت ارائه خدمات عمرانی و شهری را از طریق منابع داخلی و خارجی خود تأمین می‌کند، ضرورت تشکیل جلساتی با هدف ارتقاء درآمدزایی در سطح منطقه ضروری است.

وی با تأکید بر پیگیری هرچه بیشتر جهت وصول مطالبات و ارایه راهکار به منظور مدیریت هزینه‌ها، افزود: اکنون در وضعیتی قرار داریم که ارائه نظرات کاربردی و ایده‌های خلاقانه و ثمربخش در راستای مشارکت هرچه بیشتر شهروندان در امور مختلف فعالیت شهرداری، بیش از پیش احساس می‌شود.

شهردار منطقه سه بندرعباس خاطرنشان کرد: بهبود روش‌های کسب درآمدهای نقدی و غیرنقدی و وصول طلب‌ها، برنامه‌ریزی بر اساس پتانسیل‌ها و سرمایه‌های این منطقه برای تحقق درآمدهای پایدار و ناپایدار از اولویت‌های مجموعه شهرداری منطقه 3 است.

گفتنی است، بر اساس مصوبات این جلسه و بحث‌های مطرح شده، رسیدگی به در آمدهای جاری از طریق پیگیری درآمدهای سهل‌الوصول از طریق شرکت‌ها، بررسی نصب تابلوها در سطح منطقه و دریافت عوارض آنها، رسیدگی و ارائه نظر در جلب مشارکت در کلیه زمینه‌ها برای درآمدزایی هرچه بهتر، تشکیل یک واحد بنام وصول مطالبات در دستور کار قرار گرفت.