​به گزارش خبر گزاری برنا در هرمزگان ،مهندس قاسمی مدیرکل و بهمن زاده معاون توسعه مدیریت نوسازی مدارس استان با مدیرکل آموزش و پرورش دیدار کردند . مهندس قاسمی در این دیدار با تبریک انتصاب مدیرکل آموزش و پرورش و عید سعید فطر گزارشی از روند فعالیت این اداره کل را ارائه داد و گفت : مهمترین دغدغه ما تامین فضای آموزشی استاندارد برای دانش آموزان عزیز استان است و هر زمانی یک مدرسه استاندارد جایگزین مدرسه تخریبی می شود این امیدها دوچندان می گردد. مدیرکل نوسازی مدارس استان در ادامه افزود : آموزش و پرورش به عنوان دستگاهی اثر گذار درجامعه محسوب می شود و مدیریت این دستگاه خطیر و با اهمیت است . قطعا با حضور دانش هاشمی پور که تجارب گرانسنگی در این زمینه دارند شاهد موفقیت های بیشتر در عرصه تعلیم و تربیت خواهیم بود . مهندس ماشاءاله قاسمی با تاکید بر رویکرد دولت مبنی بر واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی یادآور شد : از سال 1393تاکنون مکاتباتی را با سازمان مدیریت داشته ایم ولی بر اساس نص قانون بهره بردار می تواند در این خصوص تصمیم گیری نماید لذا نظر اداره کل نوسازی مدارس استان به آموزش و پرورش اعلام گردیدتا تصمیم لازم اتخاذ شود .

دانش هاشمی پور مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با قدردانی از حضور مدیرکل و معاون توسعه مدیریت نوسازی مدارس استان گفت : نوسازی مدارس و آموزش و پرورش دغدغه مشترک دارند و این دغدغه هماناتامین فضای آموزشی مطلوب و استاندارد می باشد که در روند تعلیم و تربیت فرزندان این دیار اثر گذار است .

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در ادامه با اشاره به تلاشهای انجام شده در حذف مدارس تخریبی افزود : هدایت منابع خیری به سمت مدارس تخریبی و تلاش درجهت حذف مدارس تخریبی توسط نوسازی مدارس قابل تحسین است و امیدواریم با حمایت خیرین بتوانیم مدارسی ایمن و استاندارد در اختیار دانش آموزان قرار دهیم .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس هم در این دیدار به تعاملات آموزش و پرورش و نوسازی مدارس اشاره کرد و گفت : بحمدالله در چندسال اخیر تعامل خوبی بین این دودستگاه وجود داشته و دارد و حضور جنابعالی که سابقه معاونت پشتیبانی نوسازی مدارس استان را درکارنامه دارید یقینا می تواند در عملکرد هر دودستگاه اثر گذار باشد .

قاسم بهمن زاده برای مدیرکل آموزش و پرورش و همکاران ایشان آرزوی موفقیت نمود .