به گزارش خبر گزاری برنا در هرمزگان؛ سید محمد میرحسینی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس، اظهار کرد: دانشگاه جامع علمی-کاربردی متولی نظام آموزش عالی علمی-کاربردی و آموزش های مهارت محور است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره می‌شود.

وی افزود: هدف دانشگاه جامع، بالابردن سطح مهارت و معلومات شاغلین بخش های مختلف، تربیت نیروی ماهر و فراهم آوردن موجبات مشارکت سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیر دولتی برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور است و خوشبختانه در سالهای اخیر با شناخت بیشتر مردم نسبت به این دانشگاه و وضعیت بازار کار برای رشته های با شیوه آموزشی مهارتی، گرایش به سمت دانشگاه علمی کاربردی افزایش داشته است.

وی تصریح کرد: مرکز آموزشی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس، که از مراکز پیش رو و قدیمی هرمزگان محسوب می شود در مهرماه سال جاری در 11 کد رشته مختلف در زمینه های فناوری اطلاعات، نرم افزار، عمران و شهرسازی، حقوق، حسابداری، امور گمرکی و ایمنی و حفاظت کار دانشجو می‌پذیرد که پذیرش دانشجو در کلیه رشته ها بدون آزمون است.

وی ادامه داد: کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (که از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی ww.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت نام درپذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه سال 1395 اقدام کنند. ضمن اینکه امکان مشاوره تحصیلی و ثبت نام حضوری در خود مرکز نیز وجود دارد.

همچنین مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس وابسته به موسسه آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی است که در حال حاضر با بیش از 1500 دانشجو در مقاطع کاردانی وکارشناسی به فعالیت خود ادامه می دهد.

 گفتنی است، این مرکز در سال گذشته، یکی از مراکز آموزشی برتر موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در سطح کشور بوده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: