به گزارش خبر گزاری برنا در هرمزگان،مجمع عمومی هیئت فوتبال به ریاست غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان و باحضور امینی زاده رئیس هیئت وسایر اعضاء در سالن اجتماعات اداره کل برگزارشد.

غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان ضمن خیر مقدم به حاضرین و عرض تسلیت بمناسبت ماه محرم ،ماه پیروزی خون بر شمشیر وایام شهادت سالار وسرور شهیدان اظهارداشت: این جلسه که به منظور انتخاب نواب رئیس هیات فوتبال استان تشکیل گردیده است.

وی افزود : با انتخاب عباس امینی زاده شهردار بندرعباس به عنوان رئیس جدید هیات و با تجربه مفید ایشان شاهد توسعه و شکوفایی فوتبال استان در سطح کشور باشیم .

غلامعلی دانشور در ادامه افزود : امروز باید همه چه آنهایی که رای دادند و چه آنهایی که رای ندادند باید برای رشد و توسعه فوتبال استان با هیات همکاری و مشارکت کنند تا فوتبال استان به جایگاه اصلی در سطح کشور برسند.

متولی ورزش و جوانان همچنین از زحمات 4ساله ی عبدالمجید دبیده رئیس سابق هیئت فوتبال تشکروقدردانی نمود.

وبه عباس امینی تبریک گفت واز ایشان خواست که با انتخاب کادری قوی و توانمند در جهت رشد و توسعه ی فوتبال استان رساندن آن به جایگاه واقعی خود در سطح کشور تلاش نماید.

سپس عباس امینی زاده رئیس هیئت فوتبال استان اظهارداشت:درابتدا تشکر ویژه از اداره کل ورزش وجوانان ومدیرکل ومعاونت دارم که با نگاه ارزشمند آقای دانشور سالهای زیادی افتخار شاگردی و رفاقت ایشان رادارم وامیدوارم همیشه از حمایتشان برخوردار باشم.

واز زحمات عبدالمجید دبیده در طول مدت خدمتش درهیئت فوتبال قدردانی مینمایم.

امینی افزود :حال که انتخاب شده ام باید همه دلسوزان به فوتبال برای رشد و ترقی این رشته ی پرطرفدار همکاری کنند و من دست همه پیشکسوتان و زحمت کشان به فوتبال را می بوسم و انتظار دارم شور و نشاط بیشتری به این رشته ببخشند.

امینی زاده رئیس هیئت فوتبال همچنین گزارشی از برنامه های 4ساله خود به حاضرین ارائه نمود و اظهارداشت: اولویت کاری ام برای تیم های پایه و مدرسه فوتبال است و توجه به فوتبال ساحلی و فوتسال ساحلی است و می توانیم در این راه به موفقیت بیشتری برسیم و در کنار آن تقویت فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان است .

آنگاه جهت انتخاب نواب رئیس و هیئت رئیسه با ورقه ،رای گیری مخفی به عمل آمد که علی خواجه فینی با21رای و الیزا بصیریان با22رای به عنوان نواب رئیس آقایان وبانوان انتخاب شدند.

و شرف شریفی نژاد به عنوان نماینده هیئت فوتبال شهرستانها در هیئت و علیرضا خیاط به عنوان نماینده باشگاه در هیئت با رای اعضای مجمع انتخاب شدندو حاج قاسم رنجبریان از سوی رئیس هیئت به عنوان دبیر هیئت استان معرفی گردید.