به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان؛ دبیر اجرایی ششمین دوره مسابقه ملی مناظره دانشجویان ایران در استان هرمزگان ، گفت: مرحله دانشگاهی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران  برای اولین بار در دانشگاه‌های هرمزگان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این مسابقه  تا 16 آذرماه  از طریق دفاتر فرهنگی دانشگاه‌های استان هرمزگان اقدام کنند.

مرتضی نعمت الهی خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان به مسابقات مناظره می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به وب‌سایت مسابقات ملی مناظره دانشجویی به آدرس www.ISDC.IR مراجعه  و یا با شماره -33681032 سازمان  دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان تماس حاصل فرمایند.

وی اضافه کرد: این دوره از مسابقات در چهار مرحله  دانشگاهی ،استانی،  منطقه‌ای و کشوری و براساس تقویم اجرایی، مرحله دانشگاهی  در نیمه دوم آذرماه  در دانشگاه‌های استان برگزار می‌شود.

مدیر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی شعبه هرمزگان در پایان تصریح کرد: با توجه به برگزاری پنجمین دوره مسابقات در دانشگاه ها استان مرحله دانشگاهی ششمین دوره  مسابقات استقبال خوبی انجام‌شده است و بنا به درخواست دانشجویان برای شرکت در مسابقات تا 16 آذرماه تمدید می‌شود.