به گزارش خبر گزاری برنا در هرمزگان ، جلسه ساماندهی مسافربرهای شخصی به ریاست علی نیکویی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بندرعباس برگزار شد .

معاون سیاسی فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن عرض تبریک هفته وحدت ،  بیان داشت :طرح ساماندهی مسافر بران شخصی یکی از طرح های مهم خدمات شهری و حمل و نقل می باشد.

علی نیکویی اظهار داشت :  هدف از ساماندهی مسافربرهای شخصی ایجاد امنیت و آرامش جهت مسافران و شهروندان عزیز می باشد .

این مقام مسئول  خاطرنشان کرد : ساماندهی مسافربر شخصی ایجاد انگیزه سالم و ارتقاء بهره وری و کارآیی در رانندگان مسافربر شخصی را در بر دارد و مسافران با احساس امنیت ، از خودروهای مسافربر شخصی استقبال می کنند .

نیکویی در ادامه گفت : در برخی از مسیرها ترافیک و شلوغی بسیاری وجود دارد که با رشد جمعیت امکانات متناسب در زمینه معابر شهری رشد پیدا نکرده و نیاز است تا دستگاههای مرتبط نظارت و کنترل خود را در این خصوص بیشتر از قبل بکار گیرند تا شهروندان گرامی رضایت کافی را داشته باشند .

وی در ادامه گفت : ساماندهی مسافربران شخصی باید اولویت اصلی تاکسیرانی بندرعباس باشد و تمامی دستگاههای ذیربط باید در این امر با سازمان تاکسیرانی همکاری کنند .

نیکویی اذعان داشت : بایستی با فرهنگ سازی در زمینه ساماندهی مسافربران شخصی ، تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات حمل و نقل و ترافیک برطرف شود .

وی تصریح کرد : همکاری و هماهنگی همه دستگاههای ذی ربط در بهبود معضلات شهر موثر است ، و باید با برنامه ریزی صحیح و همفکری در راستای خدمت هر چه بیشتر به مردم گام برداریم .

علی نیکویی معاون سیاسی فرماندار بندرعباس در پایان افزود : از مجموعه پلیس راهور انتظار داریم با اتخاذ تمهیدات مناسب و کاربردی با مسافربرهای غیر مجاز برخورد قاطع کند و  کنترل شدیدتری را نسبت به این امر مهم داشته باشد .