به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ، محسن یکتاپور در این ارتباط اظهار کرد: تمهیدات و اقدامات لازم برای مقابله با معضلات ناشی از بارندگی و جلوگیری از آبگرفتگی معابر اندیشیده شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با اشاره به بارندگی‌های اخیر در شهر، و اختصاص امکانات مورد نیاز مانند موتورهای کف‌کش و لجن‌کش، موتور برق و روبین آب، اظهار کرد: با پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مبنی بر بارش باران، کلیه سازمان‌ها و مجموعه‌های خدمات شهری، عمران و شهرداری‌های مناطق به صورت آماده باش درآمدند.

یکتاپور با بیان اینکه تمام پرسنل شهرداری به صورت لحظه‌ای در دسترس هستند تا در صورت بارندگی در هر ساعتی از شبانه روز، نسبت به رفع آب گرفتگی اقدام نمایند، گفت: ستاد بحران شهرداری بندرعباس  با تشکیل تیم‌های مدیریت بحران در مناطق سه‌گانه و نواحی شهرداری بندرعباس، اعلام آماده باش نیروها و استقرار ماشین آلات و تجهیزات لازم برای مقابله با بحران‌های احتمالی را پیش بینی نموده است.

 

وی، با تأکید بر این که مشارکت و همراهی شهروندان، در این زمینه نیز، می‌تواند راهگشا باشد، افزود: در هر برنامه‌ای که با مشارکت جدی شهروندان همراه باشد، میزان موفقیت بسیار بالا خواهدبود؛ به همین دلیل، امیدواریم در این مورد نیز، شهروندان عزیز و فهیم با همکاری خود، ما را در ارائه خدمات به آنان، یاری کنند.