به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، غلامعلی دانشور مدیر کل ورزشوجوانان استان به همراه نائبی رئیس اداره ورزش وجوانان آن شهرستان از پروژه های ورزشی در دست احداث در روستاهای خالدین،توریان،گورزین ،تنبان بازدید و دستورات لازم به منظور تسریع در تکمیل و اتمام این پروژه ها صادر نمودند.

متولی ورزش استان سپس به همراه رئیس اداره ورزش وجوانان قشم در محل سازمان منطقه آزاد قشم با مهندس مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بمدت یکساعت دیدار و پیرامون رشد و توسعه ی ورزش و گسترش زیر ساخت های ورزشی بحث وتبادل نظر نمودند.

دراین دیدار دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان طی سخنانی اظهارداشت:نگاه ما به همه نقاط استان به صورت متوازن ویکسان بوده و می باشد وانتظار داریم امکانات اداره کل ورزش وجوانان و سازمان منطقه آزادقشم مشترکاً جهت توسعه ی زیر ساخت های ورزشی در کنار هم مورد استفاده قرارگیرد تا به حد دلخواه ونرمال به سرانه فضاهای ورزشی جزیره برسیم.

متولی ورزش وجوانان استان افزود:خوشبختانه طی 4سال گذشته در دولت تدبیر و امید بیش از 30 پروژه ی ورزشی با هزینه ای افزون بر 14 میلیارد تومان دراین شهرستان به بهره برداری رسیده و یا در دست تکمیل می باشد.

و همه ی تلاش ما بهره برداری از پروژه های ورزشی نیمه تمام و تکمیل آن ها می باشد.

و امیدوارم منطقه آزاد قشم نیز بخشی ازاعتبارات خود را به منظور توسعه ی زیرساخت های ورزشی در جزیره قشم اختصاص دهد تا با همکاری متقابل بتوانیم بخشی از نیازهای 2حوزه ی ورزش وجوانان در این منطقه برطرف سازیم.

سپس مهندس مومنی ضمن تشکر از حضور دانشور و پیگیری های امور ورزش جزیره آمادگی سازمان منطقه آزاد قشم به منظور کمک به توسعه ی فضاها ومکان های ورزشی و اهدای زمین و کمک به هیئت ها و باشگاههای ورزشی جهت حضور در مسابقات استانی وکشوری طبق تقویم فدراسیون ها ی ورزشی و اداره کل ورزش وجوانان اعلام داشت.