به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان،غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش وجوانان به همراه مسئول دفتر فنی مهندسی ومعاونت توسعه و پشتیبانی اداره کل به منظور بازدید از شهرستان قشم و پروژه های عمرانی عازم آن منطقه شدند.

متولی ورزش وجوانان از 10 فضای ورزشی و پروژه های ورزشی نیمه تمام که در دست اجرا می باشد و در روستاهای خالدین ،توریان،سلخ، درگهان، رمکان و طبل حضور یافت و ضمن دیدار با اعضای شوراهای اسلامی دستورات لازم جهت تسریع در به اتمام رسیدن این پروژه ها به دفتر فنی صادر نمود.

دانشور همچنین با حضور در روستای زینبی شهرستان قشم ضمن دیدار با رییس و اعضای شورای اسلامی و امام جمعه زینبی از مسابقه سوارکاری که در این روستا برگزار شد دیدن نمود و با ورزشکاران و سوارکاران دقایقی به گفت وگو پرداخت.

متولی ورزش وجوانان همچنین در محل اداره ورزش وجوانان قشم در جلسه ای با حضور بهمن نیکخو مشاور وزیر و مسئول کارگروه ماده ی 27 دیدار و در جلسه ای 2ساعته با حضور سایر اعضای کمیسیون پیرامون اجرای ماده ی 27 در استان هرمزگان و واگذاری پروژه های ورزشی مازاد در سطح استان از طریق ماده ی 27 به بخش خصوصی به منظور تکمیل این پروژه ها بحث و تبادل نظر گردید.