به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، سرهنگ دوم پاسدار علی اسلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک اظهار کرد: مهمترین هدف نهضت امام احیای اسلام ناب محمدی ، حمایت از مظلومان، مقابل با طاغوت و طاغوتیان و تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان نه بیگانگان و جلوگیری از چپاول  و ثروت ملی است.

وی افزود: امروز همه افراد جامعه از هر حزب و گروه و قومیتی که باشند ولایت مدار و پشتیبان رهبری و ولایت فقیه هستند  که این امر خود باعث ایجاد پیوند وحدت انسجام اسلامی و همدلی در سطح کشور شده است.

سرهنگ اسلامی ابراز کرد: منویات امام برگرفته از اسلام ناب محمدی است و امروز ما در نظام و انقلاب هر چه داریم از  آرمان های امام و شهداست و باید تلاش کنیم تا ارزش ها و آرمان های والای انقلاب به عنوان الگویی برتر اسلامی به جهان معرفی کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک تصریح کرد:اندیشه و مرام حضرت امام خمینی (ره) برگرفته از تفکر دینی بود و همه مسئولان نظام موظف اند تا با همه وجود برای پر فروغ تر شدن یاد و خاطره آن امام عزیز و بزرگوار که تنها متعلق به ایران و ایرانی نبود بلکه متعلق به جهان اسلام و آزادگی بود بکوشند.

اسلامی یادآور شد: اصول مکتب امام در توجه به خدا و کمک به محرومان و مستضعفان  و مبارزه با کفر،ظلم و استکبار و دفاع قاطعانه از اخلاق و احکام اسلامی بود  و امروز همه ما مسئولان و مردم مکلفیم با تمام همت و جدیت پاسدار اصول و ارزش های  امام باشیم و برای تحقق اهداف نظام و انقلاب  در مسیر رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گام برداریم.

سرهنگ دوم پاسدار اسلامی اضافه کرد: در راستای گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل در شهرستان سیریک مراسم و برنامه های مختلفی در سطح شهر سیریک، بندر کوهستک و روستاها با حضور  بسیجیان ،  مسئولان استانی و شهرستانی شامل  مراسم گرامیداشت، محفل قرآنی، ختم صلوات و شبی با شهداء برگزار شد.