به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، سیدعبدالباعث قتالی امام‌جمعه اهل‌سنت بندرعباس با اشاره به حملات ظهر امروز در مجلس شورای اسلامی و حرم امام(ره) اظهار کرد: حملات تروریستی از جانب هر گروهی که باشد شدیدا محکوم است و عاملان این حمله که سبب برهم زدن موقتی امنیت و ریخته شدن خون بیگناهان شده‌اند باید مجازات شوند.

وی با بیان اینکه در طول دهه های اخیر کشورمان مورد حملات تروریستی قرار گرفته و است مردم دل خونی از تروریستها دارند گفت: اینگونه اقدامات هرگز از اراده و وحدت مردم ایران کم نخواهد کرد.

شیخ قتالی با بیان اینکه ایرانیان از هر قوم و مذهبی با هم متحد و یکپارچه هستند گفت: چنین حوادثی نمیتواند بین مردم ایجاد اختلاف کند و دشمن در اشتباه بزرگی است.

وی هدف دشمنان را برهم زدن وحدت و ثبات بین مردم دانست و افزود:  متاسفانه منطقه خاورمیانه در جنگ و خونریزی است و دستهایی در کار است و پول هایی خرج میشود تا این حوادث را به داخل کشور منتقل کند.

امام‌جمعه اهل‌سنت بندرعباس با بیان اینکه باید به اقدامات دستگاه های انتظامی و امنیتی اعتماد کنیم گفت: نباید اجازه داد این وقایع دردناک سبب ایجاد شکاف و اختلاف در جامعه شود