به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛جشن عید مبعث با حضور مدیر کل ،مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان ،معاونان و کارکنان این اداره کل برگزار شد

حجه السلام حمزه ای که به عنوان سخنران در این جشن حضور داشت گفت:ترویج اخلاق حسنه و اخلاق کریمه در جامعه و مبارزه با خرافه پرستی و بت پرستی  از جمله اهداف بعثت پیامبر است

وی افزود: خداوند 124 پیامبر را  برای هدایت و روشنگری  و راهنمایی  انسان ها به سر مقصد اصلی فرستاد  تا هم خطرات را بازگو کنند و هم امید را بین مردم  رواج دهند.

وی گفت:  اولیای الهی  نمونه و الگو بی نظیری بودند که از همه نظر با دیگران متمایز بودند و وظیفه ما ایمان به اولیای الهی و اطاعت و پیروی از دستورات آنها و حرکت در مسیر ولایت فقیه است .

 حجه السلام حمزه ای ،آرامش و نزدیک شدن به خداوند ،قرار گرفتن در مسیر حق و جلب محبت الهی را از جمله اثرات پیروی از پیامبران الهی دانست.

مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان با تبریک عید مبعث گفت:امسال از سوی مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای ایرانی نامیده شده که با حمایت مردم میتوانیم شاهد رونق اقتصادی کشور و تحقق این شعار و  پیشرفت و آبادانی ایران باشیم .

در پایان این مراسم به قید قرعه از افراد برتر در مسابقات نماز و امر به معروف تجلیل شد .