به گزارش خبرگزاری بُرنا در  هرمزگان ؛دکتر فریدون همتی در بازدید از باشگاه فرهنگی ورزشی اروند سورو در بندرعباس با قدردانی از مردم و خیرین برای احداث این باشگاه، عنوان کرد: باشگاه اروند با دارا بودن سالن های ورزشی و زمین فوتبال، فضای مناسبی برای فعالیت های ورزشی جوانان و علاقه مندان در این منطقه از شهر بندرعباس فراهم کرده است.

وی ادامه داد: باید از خیرین که این باشگاه را شکل داده اند، قدردانی نماییم که در راستای توسعه فعالیت های ورزشی و ارتقا سلامت جامعه گام برداشته اند.

استاندار هرمزگان افزود: برای تکمیل سالن ورزشی چند منظوره باشگاه فرهنگی ورزشی اروند سورو، دو میلیارد تومان اعتبار نیاز است که بودجه مورد نیاز آن را تامین خواهیم کرد تا این سالن در دهه فجر سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسد.

همتی تصریح کرد: با توسعه امکانات، برنامه های جدیدی در این باشگاه اجرا می شود که جوابگوی نیازهای مردم به خصوص ساکنان منطقه غرب بندرعباس خواهد بود.

وی گفت: فعالیت های این مجموعه موجب غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان، استعدادیابی و پرورش ورزشکاران و همچنین افزایش سلامت خانواده ها خواهد شد و حمایت لازم را از آن خواهیم داشت.