به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ سید مسعود موسوی اعلام کرد: با اتمام مسابقات کشوری اسکی روی آب که در دریاچه آزادی تهران انجام شد، محمد شریف شریفی از روستای هفت رنگو جزیره قشم در رده سنی زیر 19 سال (نوجوانان) موفق به کسب جواز ورود به تیم ملی کشورمان شد.

وی ادامه داد: مسابقات اسکی روی آب با حضور 40 ورزشکار در دو رده سنی بزرگسالان و زیر 19 سال (نوجوانان) از استان هرمزگان در دو منطقه آزاد قشم و کیش، تهران و مازندران طی روز 20 مهر ماه در دریاچه آزادی برگزار شد.

به گفته این مسئول ورزش سازمان منطقه آزاد قشم، مقام اول و دوم مسابقات اسکی روی آب رده سنی نوجوانان به ورزشکاران تهرانی رسید و محمد شریف شریفی از قشم هم با قرار گرفتن در مکان سوم موفق شد به اردوی تیم ملی راه یابد.

وی ادامه داد: در مسابقات بزرگسالان این ورزش مهیج هم مقام اول به ورزشکار تهرانی رسید و دو ورزشکار از منطقه آزاد کیش هم موفق به کسب مقام دوم و سوم شدند.

موسوی گفت: کاپ اخلاق این مسابقات هم از طرف علیرضا مهر صادقی رئیس انجمن اسکی روی آب کشورمان به تیم های جزیره قشم و جزیره کیش داده شد.

بنا به این گزارش، مسابقات اسکی روی آب قهرمانی کشور، بیستم مهر ماه جاری با حضور شش ورزشکار قشمی اعزامی به این تورنومنت در دریاچه آزادی تهران برگزار شد.