به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان؛ سید کاظم دلخوش رئیس فراکسیون تعاون و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی  امروز در حاشیه افتتاح چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان و عمران کیش از آمادگی مجلس برای قانون گذاری در راستای حل مشکلات صادرکنندگان خبر داد و گفت: این زمینه برای بخش خصوصی فراهم است تا برای رفع مشکلات صادرکنندگان حتی در قالب لایحه پیشنهادات خود را به مجلس ارائه دهند و مطالبات این بخش را دنبال کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: پیش از این نیز مجلس در قوانین بودجه سالانه همچنین برنامه های پنج‌ساله توسعه حمایت از شرکت های دانش بنیان را پیش بینی کرده بود و اکنون در بحث سازه های جدید با تکنولوژی نوین مجلس آمادگی قانون گذاری در جهت حمایت و توسعه این بخش را دارد.

این نماینده مجلس با اشاره به مشکلات صنعت ساختمان در بخش صادرات از بخش خصوصی خواست تا برای رفع این ضعف ها مطالبه گر و فعال باشند.

وی ادامه داد: بخشی از مشکلات مربوط به تحریم هاست و منشا خارجی دارد و بخشی نیز از مشکلات صادرات به کوتاهی های از داخل مربوط است که لازم است با حضور فعالان بخش خصوصی در اتاق تعاون و اتاق بازرگانی در جهت رفع این مشکلات تلاش هایی صورت بگیرد.

دلخوش گفت: امروز این زمینه برای بخش خصوصی فراهم است تا برای رفع مشکلات صادرکنندگان حتی در قالب لایحه پیشنهادات خود را به مجلس ارائه دهند و مطالبات این بخش را دنبال کنند.