به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان؛ سید مسعود موسوی گفت: ورزشکاران اعزامی قشم با حضور سه مربی شامل سِنسی مهیار مقیمیان، سِنسی مقداد عظیمی و سِنسی احمد چرخ انداز موفق به کسب هنوان سومی در مسابقات استانی کیوکوشین کاراته ماتسوشیما در دو بخش کاتا و کمیته به میزبانی هانشی عیسی امینی در شهرستان رودان شد.

وی با اعلام اینکه همه ورزشکاران اعزامی قشم در این مسابقات موفق به کسب مقام های اول، دوم و سوم شدند، افزود: با وجود حضور 13 باشگاه کیوکوشین کاراته از شهرهای مختلف استان در این مسابقات شامل 220 شرکت کننده، باشگاه خلیج فارس قشم با 14 شرکت کننده توانست 3 مدال طلا، 2 نقره و 4 برنز و 8 مقام قهرمانی سوم و مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات را کسب کند.

به گفته این مسئول ورزش سازمان منطقه آزاد قشم، رضا عزیزی در رده سنی نوجوانان و در وزن   55- موفق به کسب مدال طلا در بخش کاتا و مدال طلا در بخش کمیته شد و مجتبی لک زایی در رده سنی نوجونان در وزن 40- کیلوگرم هم به مدال طلا در بخش کاتا و مقام سوم بخش کمیته رسید.

وی ادامه داد: میلاد سرابی در رده سنی بزرگسالان در وزن آزاد مدال نقره بخش کمیته را کسب کرد و مهدی گودرزی در رده سنی نوجوانان در وزن 50+ هم موفق به کسب مدال نقره در بخش کاتا و مقام سوم در بخش کمیته شد.

موسوی گفت: علی زارعی در رده سنی نوجوانان در وزن 35- کیلوگرم برنز بخش کاتا و مقام سوم بخش کمیته را از آن خود کرد و امین طاهری در رده سنی نوجوانان  در وزن آزاد هم موفق به کسب مدال برنز در بخش کمیته شد.

او یادآور شد: مهدی وظیفه مند در رده سنی بزرگسالان در وزن 60- در بخش کمیته، رحمان خبر در رده سنی نوجوانان در وزن 55- در بخش کمیته و علی دادآفرید در رده سنی بزرگسالان در وزن 60- در بخش کمیته مدال هم مدال برنز دریافت کردند.

رئیس حوزه ورزش اداره کل ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم اظهار کرد:  اشکان طاهری در رده سنی نوجوانان در وزن آزاد، علیرضا خلیلیان در رده سنی نوجوانان در وزن30- ، مبین رزمجو در رده سنی خردسالان در وزن   30- و بردیا مرادی در رده سنی نونهالان در وزن 22- هر چهار نفر در بخش کمیته سوم شدند.