به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان؛ محمد عباسی با اعلام خبر فوق افزود : کسب  و کار اینترنتی در چارچوب قوانین و مقررات تدوین شده و مطابق آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی می توانند در سراسر کشور نسبت به ارائه خدمات به مشتریان اقدام نمایند.

محمدعباسی اظهار داشت : بازاریابی شبکه ای نوعی شیوه فروش است که در آن شرکت ها محصولات و کالاهای خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه به فروش می رسانند و مشتریان پس از خرید در صورت تمایل می توانند محصولات شرکت را بازاریابی کنند و سود بگیرند.

وی گفت :  درآمد در بازاریابی شبکه ای هم در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیرمجموعه کسب می شود .

عباسی در تعریف کسب و کارهای اینترنتی بیان کرد : این گونه کسب و کارها باید  برپایه اینترنت راه اندازی شده باشد که یکی از مزایای کسب وکار اینترنتی در حقیقت طیف بیشتری از مشتری را به سمت فروشگاه یا محل خدمت رسانی هدایت می کند و علت این افزایش مشتری و بازدید کننده این است که دنیای اینترنت و همچنین دسترسی اقشار مردم به اینترنت هر روز درحال گسترش است.

معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان خاطر نشان کرد: در حال حاضر درمرکز  استان شرکت ایرانیان زمین و پنبه ریز در حال فعالیت می باشند که شرکت ایرانیان زمین در شهرستانهای بستک و بندرلنگه دارای شعبه می باشد.

عباسیافزود :شهروندان می توانند جهت گزارش هرگونه تخلف و شکایات از شرکت های مذکور به ستاد خبری معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان  سازمان صنعت معدن و تجارت  مراجعه نمایند.