به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان؛ دکتر مسعود دالمن در مراسم تحویل این خودروها به شهرداری های استان هرمزگان، عنوان کرد: این کار با هدایت و حمایت های استاندار محترم و معاونت محترم عمرانی و در اختیار گذاشتن اسناد خزانه اسلامی به شهرداری های استان برای خرید ماشین آلات و تجهیزات امدادی، عمرانی و خدماتی میسر گردید.

وی ادامه داد: این خودروها شامل چهار دستگاه کامیون کمپرسی بنز، دو دستگاه کامیونت نیسان آتش نشانی، دو دستگاه کامیون آتش نشانی ایسوزو و یک دستگاه تانکر آب ایسوزو و یک دستگاه لودر سه تن بوده است.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان تصریح کرد: این ماشین آلات در اختیار شهرداری های قشم ، سرگزاحمدی ، درگهان ، سوزا ، زیارتعلی، فارغان ، هرمز و رویدر قرار گرفته است.

دالمن همچنین از واگذاری دو دستگاه کامیون آتش‌ نشانی بنز به شهرداری های استان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: طی ماه های آینده دو دستگاه کامیون آتش نشانی بنز در اختیار شهرداری های تخت و حاجی آباد قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه بخش مهمی از توسعه از طریق توسعه، عمران و تجهیز ناوگان صورت می گیرد، اظهار داشت: خدمت رسانی وظیفه مسئولان است و امیدواریم شهرداران با نگهداری و بکارگیری مناسب از این خودروها بتوانند خدمات شایسته ای به مردم داشته باشند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان خاطرنشان کرد: تحویل این ماشین آلات در رشد و توسعه شهرها موثر خواهد بود و شهرداری های صاحب ماشین آلات باید یاری رسان روستاهای هم جوار نیز باشند.