به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ دراین مراسم  ناصر شریفی اعلام کرد دین چنین روزی آرزوی دیرینه مردم شریف روستای گود گز بودکه هم اکنون به لطف الله و همت مجموعه راهداری وحمل ونقل جاده ای به تحقق پیوست که جا دارد ازهمین جااز داریوش باقرجوان از طرف خود ومردم شریف منطقه غرب استان بخاطر همدلی و همکاری دررفع مشکلات و برآورد نمودن خواسته های آنها تقدیر وتشکر کرد که به حق کمتر کسی این چنین جهت حفظ جان و آرامش وآسایش هموطنان درحد توان کوشا ومرد عمل است .

باقرجوان راهداران را سربازان جاده‌ها دانست که در شرایط سخت برای ایمنی جاده‌ها تلاش و کوشش می‌کنند و افزود: راهداری و ساماندهی حمل و نقل امری خطیر و پیچیده و گسترده است و اگر جاده‌‌ها ایمن نباشند و راهداری به وظیفه اش عمل نکند تلفاتی جبران ناپذیر گربیان‌گیر مردم خواهد شد.کهبه همین منظور  خود وخانواده بزرگ راهداری وحمل ونقل جاده ای استان از هیچ کوششی دریغ نکرده ونخواهند کرد .

در این سفر مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان باتفاق نماینده مردم غرب استان درمجلس شورای اسلامی و هئیت همراه با مردم روستای پدل به گفتگو پرداخت وجهت رفع مشکل مردم روستا پدل در خصوص  آسفالت جاده و دال پلها دستورلازم صادر نمود .

درادامه سفر  دیداری  با اعضاء شورای اسلامی ودهیاران ومردم شریف روستاهای کونه ،تنگ بستک ، انوه ، کنارسیاه و...داشتند درخصوص درخواست های آنها  به بحث وگفتگو پرداخت و دستورات لازم جهت برطرف نمودن مشکلات مردم شریف روستاهای شهرستان بستک به همکاران با رعایت قوانین ومقررات صادر نمود وگفت ایمنی راهها یکی از اهداف بزرگ ومهم اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان میباشد که دراین راستا خود ومجموعه تحت الامر ازهیچ کوشش وتلاش شبانه روزی دریغ نکرده ونخواهیم کرد .

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان هرمزگان دربین مردم شریف غرب استان  افزود: سیاست کلی این اداره کل به جهت اهمیت ایمنی راهها استاندارد سازی راهها است، به طوری که راهها بایستی به گونه ای ایمن سازی شوند که خود معرف و بخشنده باشند و علائم زبان گویا جهت رانندگان باشد که این امر در این اداره کل در حال انجام است.

داریوش باقرجوان  در همین راستا گفت :مهمترین موضوع در زندگی انسان موضوع سلامتی و تندرستی است همانطورکه همه می دانیم هیچ مهمی مهمتر از این نیست که انسان بتواند در کنار خانواده و عزیزان خود در صحت و سلامت زندگی کند پس ایمنی راه یعنی تضمین این موضوع مهم و عدم توجه به آن باعث خسارتهای مالی، جانی، عاطفی و احساسی می شود بنابراین توجه به ایمنی و اهمیت آن از سیاست های اصلی و کلی این اداره کل می باشد .

در پایان نماینده مردم غرب استاندر مجلس شورای اسلامی  ،فرماندار شهرستان بستک از تعامل خوب داریوش باقرجوان ومجموعه تحت الامر ایشان تقدیر وتشکر نمودند . وهمچنین داریوش باقر جوان ازهمراهی و همیاری نماینده مردم شریف غرب استان درمجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان بستک جهت پیگیری وتعامل با اداره راهداری شهرستان بستک تشکر کرد .