به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛درچهارمین دوره اعطای جایزه ملی مدیریت انرژی کشور، شرکت” ذوب و احیاء روی قشم” در گروه صنایع انرژی بر موفق به کسب این تندیس شد.

 

توجه به اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف از موارد مهم در کسب جایزه ملی مدیریت انرژی است.

مدیریت مصرف، افزایش ارزش افزوده از طریق تکمیل زنجیره ارزش صنعت نفت و گاز، صرفه جویی در مصرف انرژی، اولویت دادن به افزایش بهره وری در تولید، انتقال و مصرف انرژی، بهینه سازی عرضه و مصرف انرژی، تدوین برنامه ملی بهره وری انرژی  و پایش شاخص های کلان انرژی، از امتیازات شرکت” ذوب و احیاء روی قشم” برای این افتخارآفرینی بود.

این جایزه با هدف ایجاد راهی برای کمک به شرکت هایی که قصد دارند مسیر خود را بر مبنای عمل به مسئولیت های اجتماعی در سطحی بالاتر از حداقل ها ادامه دهند، شکل گرفته است.

  سازمان مدیریت صنعتی با جلب همکاری اصلی ترین نهادهای قانون گذار و ناظر در زمینه انرژی شامل؛ ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،  شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهر‌وری انرژی برق و سازمان ملی استاندارد ایران، نظام “جایزه ملی مدیریت انرژی” را پایه گذاری کرد که در گذر زمان به عنوان اصلی ترین مرجع برای ارزیابی عملکرد سیستم مدیریت انرژی در کشور شناخته می شود.

گفتنی است، چهارمین دوره اعطای جایزه ملی مدیریت انرژی کشور ۱۸ دی ماه با حضور مسئولین، متخصصان و کارشناسان این حوزه در سازمان مدیریت صنعتی تهران برگزار شد.