به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ، دکتر حمیدرضا تیموری در آیین اختتامیه‌ همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان عنوان کرد: زیرساخت‌های توسعه کشور از حوزه‌ گردشگری شروع می‌شود و استان هرمزگان در این زمینه بی نظیر است و‌صندوق توسعه‌ملی آماده‌ حمایت از سرمایه‌گذاران در این بخش است.

وی گفت: در حوزه‌ آب و کشاورزی و بخش آبزی‌پروری هرمزگان از فرصت‌های کم نظیری برخوردار است که با هزینه‌ کم نسبت به دیگر استان‌ها می‌شود در این حوزه سرمایه‌گذاری کرد و اشتغال ایجاد کرد.

عضو هیات عامل و معاون بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی تصریح کرد: نگاه استاندار هرمزگان به این استان نگاهی توسعه ای است و‌ سرمایه‌گذار همین حمایت را می‌خواهد.

تیموری خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذار امنیت می‌خواهد و استاندار هرمزگان امنیت سرمایه‌گذار را ۱۰۰ درصد تضمین نموده است.

وی بیان داشت: بازگشت سرمایه در این استان تضمین شده است و نباید هیچ شکی در سرمایه‌گذاری در هرمزگان داشت.

عضو هیات عامل و معاون بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی افزود: ۲ هزار میلیارد تومان منابع برای گردشگری در کل کشور وجود دارد در حوزه آبزی پروری نیز در این استان ظرفیت های بسیار برای سرمایه گذاری وجود دارد.

تیموری ادامه داد: در بخش صنعت و معدن و صادرات نیز آمادگی حمایت از سرمایه گذاری وجود دارد.

وی گفت: نگاه دکتر همتی استاندار هرمزگان نگاه وسیع به بخش سرمایه گذاری بوده و سرمایه گذار نیز به دنبال امنیت می باشد.

عضو هیات عامل و معاون بانکی و اعتباری صندوق توسعه ملی اظهار داشت: مطمئن باشید علاوه بر اینکه منابع مالی برای طرح های سرمایه‌گذاری وجود دارد بازگشت سرمایه آن نیز اتفاق می افتاد.