به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، عبدالمجید کرمی گفت: در پی وقوع یک فقره قتل جوانی با ضربات چاقو در اواخر فروردین ماه امسال و متواری شدن قاتل، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنائی پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و بکارگیری توان علمی و روش‌های نوین کشف جرم نهایتاً پس از یکماه تلاش شبانه روزی قاتل متواری به هویت «جواد - ی» که به استان‌های کرمان، بوشهر و فارس متواری شده بود را در یکی از شهرستان‌های استان فارس شناسایی و با اخذ نیابت قضائی به محل اعزام ودر در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه، متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: متهم پس از انتقال به استان هرمزگان در بازجویی بعمل آمده در ابتدا منکر هر گونه جرمی بود ولی با تحقیقات فنی و مواجهه با دلایل و مدارک مستدل و مستند پلیس، پرده از راز جنایت برداشته و به ارتکاب قتل «رضا - چ» با ضربات متعدد چاقو در بندرعباس اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شد.