به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ "هوشنگ ملایی " مدیرعامل شرکت آب هرمزگان  در بازدید از دفتر خبرگزاری ایرنا در بندرعباس افزود: رسانه ها در دوران کنونی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مخاطبان شده اند. این مخاطبان در دنیای اطلاعاتی و ارتباطی امروز، بخش عظیم فرهنگ، ارزش ها و هنجارهای جامعه خود و دیگر جوامع را از رسانه ها دریافت می کند.

وی با بیان اینکه در بحث استفاده بهینه آب در کنار رسانه ها باید بحث خانواده و جامعه نیز برجسته شود و در این زمینه بهتر است به میراث اجتماعی و اعتقادات دینی توجه جدی کنیم خاطر نشان کرد: خبرگزاریها می توانند همچنین با انتشار مطالب کارشناسان در حوزه آب سطح آگاهی عامه مردم را افزایش داده و از سوء تفاهم هایی که در پی انتشار برخی مطالب غیرکارشناسی در شبکه های اجتماعی در بین مردم بوجود می آید، جلوگیری کنند .

ملایی با تاکید بر ضرورت اعتماد و تعامل گسترده بین روابط عمومی ها و رسانه ها گفت: از آنجایی که روابط عمومی ها پل ارتباط بین مردم و مسئولان هستند و صدای مردم را به گوش مسئولان می رسانند و عملکرد مسئولان را به مردم ارایه می دهند بنابراین بهترین حلقه ارتباطی آن ها با مردم رسانه ها هستند و باید خوراک آن ها نیز از سوی روابط عمومی ها تامین شود.

 در پایان تنیده رئیس دفترخبرگزاری ایرنا تأکید کرد :  آماده هرگونه همکاری با شرکت آب منطقه ای هرمزگان هستیم  چرا که اگر آب نباشد هیچ چیز دیگر هم  وجود ندارد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: