به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ علی بهمن‌نژاد با اعلام این خبر، اظهار کرد: هدف از تشکیل این واحد ارائه خدمات به خانواده‌های متوفیان در محل آرامستان است.

وی افزود: این اقدام مشکل تامین اقلام مورد نیاز، با توجه به بعد مسافت جهت برگزاری انجام مراسمات دفن و چهلم را مرتفع می‌کند.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: وظیفه این واحد اجرای امور مربوط به نصب سنگ قبر، ساخت و نصب آلاچیق و تامین سایبان برای انجام مراسمات و تامین اقلامی مانند صندلی، سیستم صوت و... است.

بهمن‌نژاد از ارایه خدمات قابل توجه با راه‌اندازی این واحد خبر داد و تصریح کرد: با توجه به گرمای شهرستان بندرعباس، تامین و اختصاص سیستم تهویه هوا جهت انجام مراسمات مختلف نیز یکی دیگر از خدمات این واحد جدید است.

این مقام مسئول گفت: این خدمات هم‌اکنون در سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس قابل ارایه است.

وی ادامه داد: شهروندان می‌توانند با مراجعه به سازمان واقع در بندرعباس کیلومتر هشت جاده بندرعباس-میناب از امکانات واحد خدمات بهره‌گیری کنند‌.

بهمن‌نژاد در انتها عنوان کرد: اجرای نصب و تعمیر سنگ قبور، نصب آلاچیق و کاشت درختچه توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده و شهروندان می‌توانند جهت انجام این امور، با هماهنگی واحد اجرایی این سازمان اقدام کنند‌.