به گزارش خبرگزاری بُرنا در هرمزگان ؛ فاطمه رکن الدینی در مراسم نخستین دوره آموزشی فضای مجازی و امنیت اطلاعات برای روابط عمومی دستگاه ها و فرمانداری های استان هرمزگان، افزود: آموزش کارکنان زیر مجموعه دولت در استان همواره مورد تاکید استاندار هرمزگان بوده و تمرکز و اعتقاد ما نیز  بر این محور جهت افزایش دانش از طریق دوره های آموزشی متفاوت است.

وی با اشاره به ضرورت تشکیل دوره های آموزشی فضای مجازی و امنیت اطلاعات، بیان کرد: بالا بردن سطح دانش و آگاهی کارکنان روابط عمومی دستگاه ها و فرمانداری های استان و بروز بودن اطلاعات این همکاران در حوزه فناوری، اطلاعات و امنیت از ضرورت های اهداف برگزاری این دوره است.

رکن الدینی از برگزاری جشنواره "خبر خوب" در استان خبر داد و گفت: در سال جاری به منظور تعامل و ارتباط بیشتر روابط عمومی دستگاه های استان با رسانه برگزاری جشنواره "خبر خوب" برنامه ریزی شده است.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد: وظیفه روابط عمومی دستگاه های استان پاسخگویی و شفاف سازی به رسانه ها و اذهان عمومی است که این مهم باید در اولویت فعالیت روابط عمومی های دستگاه های استان قرار گیرد.

وی بر فعال سازی واحد روابط عمومی ادارات در شهرستان ها تاکید کرد و گفت: روابط عمومی ادارات شهرستان ها باید فعال شوند تا بتوانند در کمترین زمان شائبه های مربوط به سازمانها در هر نقطه از استان را پاسخگو باشند.

رکن الدینی از برگزاری همایش روابط عمومی سراسر کشور در هرمزگان خبر داد و گفت: این همایش در آبان ماه سالجاری و با هدف تعامل و تبادل اطلاعات روابط عمومی های استان با سایر روابط عمومی های استان های کشور برگزار خواهد شد.

گفتنی است، دوره یک روزه آموزشی فضای مجازی و امنیت اطلاعات با حضور مهندس علیرضا براتی فرد معاون مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور و مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه ها و فرمانداری های استان در سالن اجتماعات بانک ملی هرمزگان برگزار شد.