به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان؛ آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی صبح امروز در آئین تکریم و معارفه نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان، افزود: از مقام معظم رهبری به‌واسطه فرصت 29 ساله خدمت در هرمزگان تشکر می‌کنم .

وی ادامه داد: در زمان خدمتم در دامغان، نامه نوشتم که با توجه به حضور عالمان برجسته در دامغان نیازی به بنده نیست و به شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه نامه نوشتم و این موضوع را مطرح کردم .

نماینده سابق ولی‌فقیه در استان هرمزگان اظهار کرد: پس‌ازآن بدون شناخت به هرمزگان آمدم که زمینه کار وجود داشت و به‌واسطه این اعتماد قدردان مقام معظم رهبری هستم .

آیت‌الله نعیم‌آبادی با بیان اینکه از یک‌لحظه از گذشت عمرم در هرمزگان تأسف نمی‌خورم، تصریح کرد: مردم هرمزگان طی این 29 سال همواره حامی و دل‌بسته به دین و انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری بودند .

وی افزود: سال نخستی که به هرمزگان آمدم با امروز قابل قیاس نیست؛ بشاگرد آن زمان تنها کپر بود اما امروز همه‌چیز در آن منطقه وجود دارد .

نماینده سابق ولی‌فقیه در استان هرمزگان اضافه کرد: در آن سال‌ها حوزه علمیه و دانشگاه در هرمزگان وجود نداشت و درس‌های دینی در مساجد ارائه می‌شد .

وی ادامه داد: هفتاد هزار دانشجو، هزاران عالم سنی و شیعه و هزاران نویسنده امروز برگ زرینی در دفتر استان هرمزگان است که به ثبت رسیده است .

آیت‌الله نعیم‌آبادی با اشاره به اینکه باید بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی را بارها مطالعه کنیم، عنوان کرد: این بیانیه حاوی نکات مهم و ارزشمندی است و جان‌مایه انقلاب اسلامی است که باید مورد تفسیر قرار گیرد و تمامی ابعادش موردبررسی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در این بیانیه دو عامل «امید به آینده و ما می‌توانیم» را عوامل رشد جامعه ذکر شده که باید به عملی کردن آن بکوشیم .

نماینده سابق ولی‌فقیه در استان هرمزگان اظهار کرد: امروز موشک ساخت دست جوانان ایرانی خواب را از چشمان ترامپ و اسراییلی‌ها ربوده است .

وی با بیان اینکه اگر همان رویه‌ای که در بحث نظامی پیش گرفتیم در بحث اقتصادی پیش بگیریم، دوساله تمامی مشکلات اقتصادی برطرف می‌شود .

آیت‌الله نعیم‌آبادی باید فرهنگ کار در جامعه نهادینه شود، اضافه کرد: کار پشت‌میزنشینی نیست بلکه باید کار را به‌درستی تعبیر کنیم

وی با تقدیر از استاندار، مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس، علمای شیعه و سنی و آحاد مردم، اظهار کرد: حجت اسلام والمسلمین عبادی زاده فردی تلاشگر، مردمی، خاکی، متواضع، گشاده‌رو است که این انتصاب را به مردم استان هرمزگان تبریک می‌گویم و از مقام معظم رهبری متشکریم که این عالم بزرگوار را به‌عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان انتصاب کردند .

آیت‌الله نعیم‌آبادی با بیان اینکه بازهم به هرمزگان خواهم آمد، گفت: برنامه بدرقه ندارم و از تمامی مردم خداحافظی می‌کنم .

وی با اشاره به اینکه چند عکس، کتاب و یک قالیچه چیز دیگری نداشتم و با خود نخواهم برد، تصریح کرد: کتاب عضوی جدانشدنی از بنده است و هیچ‌گاه نمی‌توانم کتاب را از خود جدا کنم و عشق من کتاب‌هایم است

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: