به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، پرویز سالاری در مراسم تجلیل از خبرنگاران استان هرمزگان  با اشاره به اینکه اگر مسائل اجتماعی حل نشوندبه مسایل امنیتی تبدیل می شوند بیان داشت : خبرنگاران در فضای غبار آلود حقایق، مسائل و آسیب های اجتماعی را بیان می کنند ومسائل اجتماعی را برای حل وفصل شدن  به مدیران هشدار و انتقال می دهند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران سربازان خط مقدم مبارزه با فرد گرایی ، مصرف گرایی ، فساد اداری و سایرمسائل جامعه هستند ادامه داد : خبرنگاران  بهترین راهنمابرای مدیران ، مسئولین و دست اندر کاران می باشند.

این فعال فرهنگی  تصریح کرد : در فراز و نشیب های چله اول انقلاب، چه در دوران فتنه  وچه در دوران 9 دی اصحاب رسانه نشان دادند که دارای انسجام رسانه ای هستند .

سالاری خاطر نشان کرد : انسجامی که در اقوام ، قبائل و مذاهب شیعه و سنی در بندر عباس وجود دارد زبانزد خاص و عام است و این حاصل مدیریت افکار عمومی توسط خبرنگاران استان است.

وی ادامه داد : بنده نزدیک به نیم قرن کار رسانه ای انجام دادم و دیدم هر زمان خطری نظام و انقلاب را تهدید نموده رسانه ها با ذائقه های  مختلف سیاسی با یک انسجام رسانه ای  در کنار یکدیگر نشسته اند .

این پیشکسوت رسانه ای استان هرمزگان تاکید کرد :مسئولین ومدیران دستگاهها ، نهادهای مختلف و صنایع  ، مسئولیت اجتماعی خود را نسبت به این افسران همیشه در صحنه گمنام انجام دهند.

پرویز سالاری ادامه داد : خبرنگاران با آگاهی بخشی مناسب ، افکار عمومی را به سمت فرمایشات مقام عظمای ولایت  که در گام دوم انقلاب  برای ما طراحی کردند هدایت نمایند.

وی افزود : در دومین سالی که به نام رونق اقتصادی و رونق تولید مزین است مدیران اگر بخواهند می توانند از ظرفیت بالای رسانه ها در راستای سرمایه گذاری و آگاهی بخشی بهتر و بیشتر استفاده نمایند .

سالاری بیان داشت : خبرنگاران در جامعه به صورتی آگاهی بخشی نمایند که مردم به سمت میز و صندلی اداری نروند بلکه به سمت تولید و سرمایه گذاری حرکت کنند.

 وی در پایان گفت : خبرنگاران بهترین ابزار برای تحقق آرمانهای نظام و انقلاب در برابر تهاجم فرهنگی هستند .

یاد آور می شود : در این مراسم که به همت انجمن صنفی روزنامه نگاران برگزار شد، از پرویز سالاری به عنوان پیشکسوت رسانه استان هرمزگان تجلیل به عمل آمد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: