به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در جلسه شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان، با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمن بر علیه کشور، افزود: امروز در یک مرحله بزرگ گذار تاریخی قرار گرفته ایم و این رسانه های جمعی هستند که می توانند با تولید اخبار امید بخش در حکم متولیان تبلیغات جنگ اقتصادی عمل کنند.

وی اضافه کرد: اهمیت این نقش زمانی پررنگ تر می شود که بدانیم امروز دشمن قصد دارد با اقداماتی سطحی، نسبت به اعتماد عمومی مردم به دولتمردان خدشه وارد کند.

میرزاد ادامه داد: در چنین شرایطی این وظیفه اصحاب رسانه است تا با تولید اخبار پر محتوا و امید بخش ضمن کوتاه کردن فاصله بین مردم و مسئولان حفره های نا امیدی دل شهروندان را پر کنند.

وی افزود: در شرایط حساس کنونی که کشور برای تداوم مسیر اقتدار نیازمند وحدت و آرامش بوده و دغدغه‌های اقتصادی امروز مردم به‌عنوان اولویت اساسی دولت و حاکمیت مطرح است، تلاش برای جنجال‌سازی بی‌ثمر و ایجاد ناامنی روحی و روانی برای مردم، مصداق کامل آب در آسیاب دشمن ریختن است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد:  رسانه ها باید در برابر جنگ اقتصادی و روانی دشمنان علیه کشور و دولت نقش آفرینی کنند و این موضوع باید در دستور کار شواری اطلاع رسانی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: برای آنکه بتوان یک اطلاع رسانی منسجم در این استان داشته باشیم باید همه فعالان حوزه رسانه یک همگرایی، هم افزایی و وحدت رویه خوبی داشته باشند چرا که در چنین شرایطی می توان شاهد رشد و توسعه همه جانبه در همه بخش های هرمزگان باشیم.

میرزاد رمز موفقیت در برابر دشمن را وحدت، هماهنگی و انسجام با محوریت ولایت مطلقه فقیه دانست و بیان کرد: ولایت، مردم و مسئولان سه ضلع مهم برای خنثی کردن توطئه‌های دشمن هستند.

وی همچنین تصریح کرد: خنثی کردن توطئه‌های دشمنان و امیدوار کردن مردم فعالیت شبانه‌روزی و مخلصانه رسانه ها و مسئولان مانند دوران دفاع مقدس را می‌طلبد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: