به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان،حمید رضا میرجلیلی در نشست هم اندیشی با خبرنگاران با اشاره به اینکه از سال97 مدیریت این مجتمع را برعهده گرفته است گفت:خوشبختانه طی این یک سال گذشته و با سرمایه گذاری بالغ بر یک میلیارد تومان توانسته ایم این مجتمع را به جایگاه واقعی آن نزدیک کنیم.

وی گفت بهره مندی از استخر،پلاژ،سر سره آبی، استخر کودکان، حمام آفتاب، کافی شاپ، فروشگاه،سالن ورزشی(بدنسازی و هوازی)، موسیقی زنده، حمام های سنتی،سالن ماساژ، سالن بازی کودکان، سالن زیبایی و ... تنها بخشی از خدمات پلاژبانوان بندرعباس است.

میرجلیلی از خدمات دهی این مجتمع از ساعت 10صبح لغایت 23 شب خبر داد و گفت: همشهریان می توانند با پرداخت هزینه ورودی (25هزار تومان) یک روزکامل از خدمات پلاژ،استخر و ... بهره ببرند.

مدیر مجتمع تفریحی توریستی سورو افزود:در راستای خدمات دهی بهتر به همشهریان گرامی تفاهم‌نامه‌ای  نیز با شرکت اسنپ منعقد شده است که در صورت انتخاب مقصد پلاژ بانوان با ثبت کد pelazhدر قسمت کد تخفیف می‌توانند از تخفیف ۵۰درصدی برخوردار شوند.

وی با بیان اینکه رعایت نظافت و بهداشت در راس امور این مجتمع قرار دارد گفت: علاوه بر تسویه 24 ساعت آب استخر و نظافت معمول،این مجتمع در روزهای شنبه هر هفته برای سرویس و نظافت عموی و یکپارچه تعطیل است.

گفتنی است مجتمع  تفریحی توریستی سورو واقع در بلوار‌پاسداران،انتهای‌ خیابان جهانگردی با شماره تماس 09021613130 پذیرای همشهریان گرامی است.

ind2ex

خبرنگار : کاظم محمدیان مصمم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: