به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان، "فریدون همتی" در رزمایش و نمایش دریایی با عنوان "اقتدار" و "آرامش" با تبریک هفته نیروی انتظامی،اظهار داشت: کارکنان نیروی انتظامی به ویژه دریابانی مسئولیت سخت تامین امنیت دریا را دارند و با ایمان و اراده خاص، امنیت مرزهای آبی را برقرار می‌کنند.

وی افزود: ما شاهد تلاش شبانه روزی این عزیزان در دریا هستیم و باید قدردانشان باشیم.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه تامین امنیت دریا متفاوت هست و نیازمند ابزار و تجهیزات مخصوص است، بیان کرد: در گفت و گویی که با فرمانده مرزبانی ناجا داشتیم بنا شد در کنار اقدامات و همکاری‌های وزیر کشور، نیروی انتظامی و مرزبانی برای تقویت دریابانی، ما هم در استان بخشی از حمایت‌ها را برای تامین تجهیزات ابزار و امکانات مرزبانان معطوف کنیم تا به امنیت پایدار مرزهای دریایی برسیم.

همتی بر لزوم تحقق نیازمندی‌ها دریابانان تأکید کرد و گفت: مرزبانان در پهنه گسترده خلیج فارس و دریا عمان، امنیت را برای ما به تأمین می‌کنند و امیدواریم در مبارزه با عوامل قاچاق، بتوانند نظر و خواست مردم را پیاده کنند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: قاچاق و هر اقدامی که خارج از چهار چوب قانون باشد، تهدید حیات و سلامت جامعه و کسب و کار مردم هست، بنابراین مردم از دریابانان درخواست و مطالبه امنیت اقتصادی می‌کنند.

همتی تأکید کرد: استانداری از مرزبانان پشتیبانی خواهد کرد تا این عزیزان در سقف اهداف خود عمل کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: