به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان : دکتر فریدون همتی در جلسه بررسی آخرین وضعیت ساماندهی، زیباسازی و منظر آرایی ورودی های شهر بندرعباس، عنوان کرد: دو گروه مشاور بر روی این طرح بررسی‌ها و مطالعاتی انجام داده و طرح‌های خود را برای ساماندهی ورودی های شهر بندرعباس ارائه داده‌اند.

وی ادامه داد: در این راستا باید دستگاه‌های مختلف از جمله اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، شهرداری بندرعباس و صنایع غرب این شهر مشارکت لازم را جهت اجرای طرح‌های منظر آرایی و زیباسازی ورودی‌های بندرعباس داشته باشند.

استاندار هرمزگان افزود: برنامه‌ریزی‌های مناسبی صورت گرفته تا به سرعت طرح های منظر آرایی، ساماندهی و زیباسازی در ورودی‌های شهر بندرعباس با به کارگیری شرکت های توانمند به شکل خوب اجرایی شوند.

همتی تصریح کرد: بخشی از منابع این طرح از طریق سازمان راهداری کشور تامین شده و شهرداری بندرعباس و صنایع غرب این شهر نیز باید برای تامین منابع مشارکت داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: دفتر فنی استانداری هرمزگان اجرای این پروژه را پیگیری و مدیریت می کند تا شهر بندرعباس با توجه به جایگاه مهم در عرصه اقتصاد و تجارت و همچنین گردشگری کشور از ورودی های مناسب برخوردار شود.