به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ خانم دکتر فاطمه عامری سیاهویی با اشاره به اینکه کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 شرکت نموده اند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت با انتخاب کد رشته محل هایی که دارای ظرفیت هستند، در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند.

وی با بیان اینکه تمام داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 98 شرکت کردند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت با انتخاب کد رشته های که دارای ظرفیت هستند، درمقطع  کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل هستند، افزود: علاقمندان می توانند از امروز 23 آبان لغایت 26 آبان نسبت به انتخاب کد رشته اقدام نمایند.

معاون دانشگاه تصریح کرد: داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

خانم دکتر عامری سیاهویی در بخش دیگری از سخنان خود از ادامه تحصیل دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال 96 و ماقبل که برای ثبت نام مراجعه نکرده اند، خبر داد.

وی، خاطر نشان کرد: بخشودگی بدهی و امکان ثبت نام و ادامه تحصیل این دانشجویان نیز فراهم شده است و برای اطلاعات بیشتر به حوزه آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: