به گزارش خبرگزاری برنا در هرمزگان ؛ حسین اخلاقی در این جشن گفت : در سطح استان هرمزگان صد و سی ‪ باشگاه در حال فعالیت هستند که از این تعداد هفتاد و پنج باشگاه در شهر بندرعباس فعال است.

وی ادامه داد :برای سنجش عملکرد بهتر باشگاه ها در چهار سطح ممتاز، درجه یک، درجه 2 و درجه 3 که بنا بر نوع عملکرد و امکانات سطح بندی شده و باشگاه بهاش با مدیریت عبدالرسول روزگاران جزو باشگاه های ممتاز هیئت است.

رئیس هیئت بدنسازی وپرورش اندام استان افزود : یک سال از تاسیس این باشگاه گذشته است و این باشگاه با داشتن فضا و کادر مجرب از بهترین باشگاه های ما می باشد.

اخلاقی با اشاره به کشاورز رئیس کمیته داوران استان که از مربیان باشگاه بهاش است، ادامه داد : مربیان این مجموعه دارای مدرک رسمی بوده و ریشه دار در رشته بدنسازی و پرورش اندام و حتی جزو کادر هیئت می باشند.

وی بیان کرد :مضاف بر این که در این یک سال گذشته باشگاه در مسابقات پاور لیفتینگ دارای چند مدال بوده و روی سکو قهرمانی قرار گرفته، نماینده های اعزامی به مسابقات کشوری باشگاه توانسته برای استان مدال آور باشد.

رئیس هیئت بدنسازی وپرورش اندام استان در ادامه گفت : در دوره های آموزشی و باز آموزی که از طرف هیئت گذاشته شده باشگاه و مربیان همواره حضور فیزیکی داشته و همراه هیئت بوده است.

اخلاقی در پایان با اشاره به قهرمانی محسن پورصابر در مسابقات جهانی بیان کرد : تمامی ورزشکاران این رشته همواره در تلاش هستند تا در هر جایی نام استان و کشور را بالاتر ببرند و تمامی باشگاه های استان از پتانسیل و همت خوبی برخوردار هستند و همچنین به خاطر گستردگی و همچنین تنوع در این رشته با شاخه های مچ اندازی، فیتنس، بدنسازی، پرورش اندام، پاورلیفتینگ وچندین شاخه دیگر زیاد است که باشگاه ها در حال فعالیت هستند و نمی‌توان فقط به یک نگاه همه را دید و همه شاخه ها در هیئت برای پیشرفت ورزش استان حائز اهمیت است.

گفتنی است در این مراسم جشن سالگرد ریاست حسین اخلاقی در هیئت بدنسازی وپرورش اندام گرفته شد و از زحمات ایشان در این رشته تشکر شد.

در پایان مدیریت باشگاه از مسابقات مچ اندازی در مکان باشگاه در آینده ای نزدیک خبر داد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: