به گزارش خبرگزاری برنادرهرمزگان؛میثم دهقانی گفت:جمعه 25 بهمن ماه دومین گردهمایی کانون ورزش گستران  با هدف ترویج  و ارتقا فرهنگ  ورزش  در بلوار ساحلی پارک غدیر ساعت هشت صبح اجرا گردید .

دهقانی گفت:در این برنامه که با همکاری باشگاه گیو ،اورست و انرژی مثبت  و مربیان این باشگاه صورت پذیرفت در ابتدا آقای میثم دهقانی با انجام حرکات قسمت گرم کردن  تمرین را بر عهده داشتن و پس  از آن خانمها بواشه و صابری اقدام به اجرا و انجام تمرینات اصلی و فیتنس و حرکات با وزن بدن نمودند و خانم کاشانی نیز حرکات یوگا و سرد کردن تمرین را انجام دادند .

 لازم به ذکر است که: این تمرینات با حضور  افتخاری قهرمان پرورش اندام ایران و جهان آقای عقیل مرادی و قهرمان دو میدانی آقای امید پرمر و اقای مسیح کیهانی نژاد قهرمان وشو جهان اجرا گردید .

دهقانی افزود:کانون مردمی ورزش گستران گمبرون  کانونی مردم نهاد است که با هدف ترویج و ارتقا فرهنگ ورزشی و استعداد  یابی و شکوفایی ورزش هرمزگان اقدام به فعالیت در کلیه رشته ها  از طریق معرفی رشته ها به آحاد مردم  اجرای سمینار ها و کارگاه های ورزشی میباشد همچنین این کانون آمادگی همکاری با کلیه باشگاهها و پذیرایی حمایت و همکاری کلیه مربیان میباشد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: