به گزارش خبرنگاری برنا در هرمزگان،  « رمضان شهریاری » اظهار کرد: در پی شکایت مراجعان متعددی به مراکز انتظامی مبنی بر کلاهبرداری میلیاردی از آنان از سوی فردی با فروش یک واحد آگارتمان به چند نفر، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت .

 

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از مال باختگان مشخص شد، فردی در شهرستان ارومیه با انجام اقدامات کلاهبرداری مانند خرید و فروش یک واحد اپارتمان به چندین نفر ، پس از اخذ بیش از 14 میلیارد ریال وجه نقد از شهروندان، اقدام به کلاهبرداری کرده و در حال حاضر متواری و سپس در شهرستان رودان مشغول به کار است.

فرمانده انتظامی شهرستان رودان ادامه داد: پس از شناسایی محل اختفای متهم و بدهکار میلیاردی توسط ماموران انتظامی طی هماهنگی های قضایی و انتظامی در یک عملیات پلیسی فرد مورد نظر در یکی از شهرک های صنعتی اب معدنی دستگیر و به کلانتری انتقال یافت.

 شهریاری تصریح کرد: پس از تفهیم اتهامات وارده بر متهم دال بر بدهکاری مالی پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات کافی به بزه ارتکابی اعتراف و اعلام کرد 1 واحد اپارتمان را در استان اذربایجان غربی به چندین نفر به فروش رسانده و اقدام به کلاهبرداری مردم نموده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد:جرایم متهم دستگیر شده 14میلیارد ریال اعلام شده که متهم پس از سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و با قرار مناسب روانه زندان شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: