به گزارش خبرنگار برنا از همدان، عصر سه شنبه در نشستی با حضور سرمایه گذار «حاج اصغر جهانیان » در خصوص ظرفیت ها و پتانسیل های سرمایه گذاری برای احداث چمن مصنوعی در مجموعه علیمرادیان بررسی شد.

مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی علیمرادیان نقش سرمایه گزاری را در توسعه واحدهای ورزشی در مجموعه را موثر دانست و گفت: در این راستا تهیه طرح های مناسب ضروریست لذا کمیته مطالعاتی سرمایه گذاری با حضور افراد صاحبنظر به زودی در مجموعه تشکیل می شود.

فرهاد ادیب گفت: مدیریت مجموعه فرهنگی ورزشی علیمرادیان آماده همکاری، تسهیل گری و حمایت از سرمایه گذاری برای توسعه فضای ورزشی و رفاهی در مجموعه است.

وی با بیان اینکه در پروسه سرمایه گذاری باید سود و منافع سرمایه گذار از یک طرف و مجموعه از طرف دیگر درنظر گرفته شود ، بیان داشت: آماده همکاری لازم جهت انجام پروژه چمن مصنوعی جهت توسعه ورزش شهرستان در مجموعه علیمرادیان هستیم.

photo_2020-05-19_19-50-21

در ادامه این نشست سرمایه گذار و خیرنهاوندی که در حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی و ورزش به شهرستان کمک می دهد ، گفت : شهرستان نهاوند دارای جوانان با استعداد و سرمایه های ارزشمندی در رشته های مختلف ورزشی است که می توان با کمک به ورزش شهرستان به سلامت جامعه و جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی این جوانان کمک کرد.

اصغر جهانیان اظهار کرد: به همین دلیل جهت زنده نگه داشتن نام و یاد برادرم «داریوش جهانیان» که خود از ورزشکاران و علاقمندان به ورزش بود ، قصد دارم در حوزه ورزش برای کمک به جوانان شهرستان ، زمین چمن مصنوعی احداث کنم تا کمکی به توسعه ورزش شهرستان کرده باشم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: