به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، میلاد صالحی دبیر موسسه فروغ اندیشه نو شهرستان همدان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: رزمایش مواسات و کمک های مومنانه که از سوی مقام معظم رهبری بر اجرای آن تاکید شده همدلی کل ایرانیان را در زمان بحران های مختلف نشان داد.

وی گفت: با توجه به اینکه ماه رمضان ماه اکرام نیازمندان است کسانی که وضعیت مالی مناسبی داشتند خود را جای فقرا و نیازمندان گذاشتند و با این کار حرکتی زیبا براساس باور و وحدت مسلمانان ایران رقم زدند و همدلی خود را بار دیگر به همه نشان دادند.

دبیر موسسه فروغ اندیشه نو در ادامه افزود: در این راستا این موسسه بمنظور حمایت از خانواده های محروم پرجمعیت بسته های کمک معیشتی را با همت و مدد خیرین و اعضای موسسه جمع آوری و بسته بندی شد.

صالحی یادآور شد: خوشبختانه سعی شده این کمک‌ها بین همه مردم نیازمند محروم و پرجمعیت تقسیم شده و اینگونه کارها بسیار ارزشمند است.

وی در ادامه گفت: کارهای بسیار خوبی صورت گرفت و در کنار دیگر نهادهای مردمی نیز تا امروز بیش از 100 بسته معیشتی که شامل  برنج، روغن، رب، حبوبات، تخم مرغ را توزیع کرده است.

صالحی در پایان ابراز داشت: این کارها ریا نیست و باعث تشویق دیگر خیران و مردم می‌شود تا کمک‌های خیرخواهانه و مومنانه خود را انجام دهند و از مردم می‌خواهیم که با توجه به نیازی که دیده می‌شود این کمک‌ها را ادامه دهند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: