حسین افشاری در گفتگو اختصاصی با خبرنگار برنا از همدان، گفت: با توجه نزدیکی ایام عید فطر و ورود همه ساله مسافرین به این استان امسال با توجه به وضیعیت خاص کشور و استان از مسافرین می خواهیم که از سفر کردن به همدان پرهیز کنند.

وی افزود: به تمام هتل ها و مراکز مسافر پذیر ابلاغ شده است از پذیرش مسافرین جلوگیری به عمل آوردند ومسافرین حق هیچ گونه نصب چادر در پارک ها و بوستان های همدان نخواهند داشت.

فرماندار همدان با بیان اینکه در این ایام مدارس هم پذیرای مهمان ومسافرین نخواهند بود، گفت: تصمیم گیری برای ورود و خروج مسافرین و اعمال محدودیت ها در اختیار ستاد ملی مبارزه با کرونا است و از آنان درخواست کردیم که خروجی های خوزستان را کنترل کنند.

وی با اشاره به اینکه استان همدان هنوز در وضیعت زرد قرار دارد، عنوان کرد: با توجه به وضیعت استان همدان از هم استانی ها در خواست داریم که همچنان در خانه بمانند و اگر مجبور شدند از خانه خارج شوند حتما نسبت به رعایت بهداشت فردی و اجتماعی اهتمام ویژه داشته باشند.

افشاری با بیان اینکه در طرح غربالگری 97درصد مردم شهرستان همدان مورد غربالگری قرار گرفته اند، افزود:در طرح غربالگری که از ابتدای اردیبهشت صورت گرفته 617 هزار نفر در شهرستان همدان مورد غربالگری قرار گرفتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: