کاظم صالحی در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به حضور خود در تیم فوتبال شهرداری همدان اظهار داشت: بنده از سال ۸۵ در تیم شهرداری همدان بازی می‌کنم در همان سال‌ها به همراه تیم به لیگ دسته دوم صعود کردیم و بجز  ۳ سال که در تیم‌های الوند و پاس حضور داشتم مجدداً به این تیم بازگشتم.

وی افزود: تا به این لحظه در این تیم فعالیت دارم و به همراه این تیم مجدداً به لیگ دو کشور صعود کردیم و پس از آن تا مرز لیگ یکی شدن پیش رفتیم که متاسفانه لحظات آخر بخت با ما یار نبود.

هافبک طراح و خلاق تیم فوتبال شهرداری با اشاره به وضعیت این فصل تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: تیم های خوب با پتانسیل های بالایی در لیگ دسته دوم حضور دارند و نیم فصل اول تیم ما روند خوبی داشت و نتایج خوبی کسب شد.

صالحی خاطرنشان کرد: البته بد شانسی ها و  مشکلاتی هم بخصوص در نیم فصل دوم وجود داشت و می‌توانستیم تا اینجای کار جایگاه بهتری داشته باشیم و جزو مدعیان اصلی صعود باشیم به هر حال فوتبال بالا و پایین دارد و ما به آینده امیدوار هستیم.

وی با اشاره به تاثیر شیوع ویروس کرونا بر فوتبال بیان کرد: تعطیلی مسابقات ورزشی به خصوص فوتبال که رشته ای مهیج و پر طرفدار محسوب می‌شود و کمبود آن در بحث شادابی و نشاط اجتماعی کاملا  محسوس است، و این مشکل جهانی ویروس کرونا که همگان را درگیر خود کرده به اکثر قریب به اتفاق مشاغل و صنوف آسیب وارد نموده است.

هافبک خلاق تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: البته چاره‌ای هم نبوده و جان و سلامت مردم از همه چیز واجب تر است و هیچ چیزی نمی‌تواند جبران کننده حتی یک قربانی یا آسیب از این موضوع باشد.

صالحی با اشاره به ادامه مسابقات گفت: در مورد ادامه تمرینات و مسابقات باید بگویم کار مشکلی است، از طرفی هنوز شرایط به نحوی نیست که بتوانیم به راحتی به زندگی عادی برگردیم و هر لحظه غفلت می‌تواند تبعات شدیدی را به دنبال داشته باشد انجام پروتکل ها بهداشتی  که صحبت آن در میان است در توان لیگ های ایران نیست حتی تیم های لیگ برتری بجز تعداد خیلی محدودی و اصلا نباید با امکانات لیگ های اروپایی مقایسه شود.

وی افزود: و از طرفی فاصله ایجاد شده پس از تعطیلی لیگ ها باعث گردیده آمادگی بدنی بازیکنان با افت شدیدی همراه باشد که می‌تواند خدایی ناکرده موجب مصدومیت هایی برای بازیکنان شود به هر حال تصمیم برای ادامه لیگ ها گرفته شده و همه تابع قوانین هستیم

فقط آرزو میکنم فاجعه به بار نیاید.

هافبک تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به شانس صعود این تیم گفت: ما با توجه به یک بازی کمتر و جایگاهی که داریم می‌توانیم در پایان فصل جز تیم های بالای جدول باشیم هرچند شانس صعود ناچیزی داریم اما می‌خواهیم جایگاه بهتری کسب کنیم.

صالحی ادامه داد: تیم شهرداری دارای زیر ساخت های خوبی برای حضور در لیگ‌های بالاست و قبلا هم با جوان‌های همین شهر ثابت کردیم لیاقت مان بیشتر از اینهاست امیدوارم فصل آینده نگاه ویژه ای به این تیم برای موفقیت و صعود به لیگ بالاتر شود.

وی با اشاره به ضعف داوری‌ها در لیگ دسته دوم بیان کرد: در مورد داوری ها ما بازی هایی بوده که واقعاً از داوری متضرر شدیم بعضا خیلی مشهود که یکی از علل این موضوع نظارت کمتر در لیگ دسته دوم است که بحث تازه ای هم نیست و باید توجه بیشتری به این مسئله بشود. 

وی با تشکر از کادر فنی عنوان کرد: بنده چند سالی است با آقای گل محمدی کار میکنم و با همین مجموعه روزهای تلخ و شیرین بسیاری را تجربه کردیم و چیزی که همیشه در مجموعه ما وجود داشته یکدلی و صمیمیت در کنار پشت کار است و جا دارد از زحمات ایشان تشکر و قدردانی نمایم.

هافبک طراح تیم فوتبال شهرداری در پایان گفت: در پایان تشکر می‌کنم از عوامل مجموعه تیم و باشگاه و البته هادی بلوری کاپیتان ارزنده تیم که اوایل فصل دچار  مصدومیت شد و با این وجود همیشه کمک حال تیم بودند و انشالله با بهبودی و بازگشت بیش از پیش تیم را کمک خواهند کرد امیدوارم با شروع مسابقات برای هیچ یک از بازیکنان و مربیان و سایر دست اندرکاران مشکلی ایجاد نشود و به سلامت از این مرحله عبور کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: