به گزارش خبر گزاری برنا از همدان، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان، معاونان و روسای ادارات ستادی بخشی از ادارات شهرستانی با حضور در دفتر ریاست دانشگاه با خداقوت‌گویی به رئیس دانشگاه و همکارانش از تلاشگران حوزه سلامت قدردانی کردند.

حجت الاسلام محمد هادی نظیری در این نشسست تلاش‌های خالصانه و مجاهدانه و پیگیری فعالان حوزه سلامت را عاملی موثر برای پیشگیری، کنترل و مراقبت از ویروس کرونا دانست و افزود: از اسفندماه برای کنترل فضا در هر شهرستان تیمی از معتمدین و افراد صاحب نفوذ تشکیل شد.

وی تعطیلی اجتماعات مذهبی را کاری دشوار دانست و گفت: این اقدام مستلزم گفتگو، درایت، هوشمندی و ورود کارشناسانه به موضوع بود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه پیام تشکر رییس دانشگاه به هیاتهای مذهبی و مبلغین ابلاغ شد، گفت:  طی این مدت در ابعاد معرفتی موضوع و ارتباط عقلانیت شریعت کار شد چرا که باید بیش از پیش به هوشمندی، عقلانیت و پویایی فقه شیعه توجه شود.

وی با تاکید بر اینکه شبکه تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی برای کنترل و پیشگیری از کرونا همراه سیستم سلامت است، ابراز امیدواری کرد که شاهد توفیق روزافزون و ارتقای اسلام و انقلاب باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین نظیری با یادآوری اینکه در ماه مبارک رمضان ظرفیت تبلیغی در صدا و سیما گسترش یافت ابراز امیدواری کرد که این تهدید کرونا به فرصت تبدیل شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: